Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Splicie Katarzyna Vuka. Atrakcje Splitu.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Splicie Katarzyna Vuka. Atrakcje Splitu.

Katarzyna Vuka, Split przewodnik po polsku. Przewodnik w Chorwacji.

Odkrywaj Split z polskim przewodnikiem, który zaproponuje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz krainach. Przeżyj więcej oglądając Split z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z radością podzieli się z Tobą swą wiedzą. Ukaże Ci nieznane Split. Wybierz się na prywatną wycieczkę po Splicie w Chorwacji. Wykorzystaj bez wyjątku opcje, jakie proponuje Tobie Split. Poznawaj nowe lokalizacje, ciekawych ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, którą można zaznać jedynie w Splicie w Chorwacji. Mówiący po polsku przewodnik po Splicie w Chorwacji zademonstruje Ci miejsca, jakich nie odszukasz o Splicie w Chorwacji w informatorach turystycznych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Splicie w Chorwacji to pasja, lecz dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odnajdowaniem niedostępnych miejsc Splicie, które każdy pragnąłby odkryć. W czasie Twojej podróży mogę odkryć je Tobie. Zapewnię Ci więcej wyjątkowych doświadczeń w wakacje w Splicie w Chorwacji. Doznać to, co znają wyłącznie mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, iż mieszkają, żyją w Splicie w Chorwacji. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki oraz foldery są bardzo cennym źródłem informacji. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć oraz zademonstrować znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wczasy w Splicie w Chorwacji są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz poczuć inną kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z rodzimą kuchnią, zwyczajami Splicie. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Splicie w Chorwacji. Wyprawy w Splicie w Chorwacji, z polskojęzycznym przewodnikiem, to to, na czym się znam.

Atrakcje w Chorwacji

 • Dubrownik, najbardziej znana chorwacka miejscowość turystyczna, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dubrownik, stare miasto i mury miejskie ze słynną Bramą Pile zbudowaną w 1537 r.
 • Split, Pałac Dioklecjana, drugie co do wielkości miasto Chorwacji po Zagrzebiu, zbudowany przez cesarza rzymskiego Dioklecjana w 305 r. n.e.
 • Hvar, jedna z najmodniejszych wysp dalmatyńskich
 • Park Narodowy Jezior Plitwickich, najczęściej odwiedzana atrakcja śródlądowa w Chorwacji
 • Zagrzeb, średniowieczna dzielnica Gornji Grad (Górne Miasto).
 • Park Narodowy Kornati, archipelag Kornati obejmuje 89 rozproszonych wysepek
 • Pula, piękne nadmorskie otoczenie, kilka pięknych plaż i rzymska Arena
 • Zadar, romańskie kościoły Kościół św. Donata z IX wieku
 • Plaża Zlatni Rat, (Złoty Róg, lub Złoty Przylądek) najczęściej fotografowana plaża Chorwacji
 • Korcula, ładne miasteczko na maleńkim półwyspie
 • Park Narodowy Mljet, w dużej części pokryty gęstym lasem
 • Rovinj, nadmorskie miasto z czasów weneckich
 • Trogir, powszechnie uważany za jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Chorwacji, Trogi zostały założone w 380 r. p.n.e.
 • Rijeka, dobrze zachowane stare miasto
 • Szybenik, doskonale zachowane zabytkowe Stare Miasto

Katarzyna Vuka polski przewodnik w Splicie, Split wycieczki po polsku

Katarzyna Vuka polski przewodnik w Chorwacji

Katarzyna Vuka polski przewodnik w Chorwacji.
W jezyku polskim, niemieckim, chrwackim...
M.: 00385992159477
F.: https://www.facebook.com/katarina.vuka
kati.vuka@gmail.com

Specific details

Language Polish, German

Location

Croatia
Split

Advert details

Advert ID: 830
Displayed: 4879
Expires: 2030-08-14 14:59:00
In categories: Tour Guide