Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w Sewilli. Kinga Marciniak. Atrakcje Sewilli

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Sewilli. Kinga Marciniak. Atrakcje Sewilli

Kinga Marciniak, polski przewodnik w Sewilli.

Przewodnik Sewilla po polsku.

Mam na imię Kinga i moją największą pasją jest podróżowanie, pisanie o tym i dzielenie się swoimi przeżyciami. dodatkowo doświadczenie zawodowe zdobywane w agencjach eventowych zmotywowało mnie do rozpoczęcia swojej małej, eventowej działalności. z pomocą grupy zaprzyjaźnionychHhiszpanów jesteśmy w stanie zaplanować i zorganizować dla was wakacje marzeń.

Poznawaj Sewillę z lokalnym przewodnikiem, który zaproponuje mało znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Doznaj więcej zwiedzając Sewillę z polskojęzycznym przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto z radością podzieli się z Tobą własną wiedzą. Odkryje Ci inne Sewillę. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Sewilli w Andaluzji. Skorzystaj w pełni z potencjału, które podpowiada Tobie Sewilla. Odsłaniaj nowe lokalizacje, interesujących ludzi. Poczuj wyjątkową atmosferę, jaką można doznać jedynie w Sewilli. Mówiący po polsku przewodnik po Sewilli w Andaluzji zademonstruje Ci lokalizacje, których nie odszukasz o Sewilli w informatorach turystycznych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Sewilli w Andaluzji to pasja, lecz także sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się prezentowaniem dyskretnych miejsc Sewilli, które każdy pragnąłby zobaczyć. Dzisiaj mogę zademonstrować je Tobie. Umożliwię Ci więcej ciekawych zaznać w wakacje w Sewilli w Andaluzji. Doznać to, co znają tylko osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją w Sewilli. Potrafią komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki a także przewodniki są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę opowiedzieć oraz przedstawić znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wakacje w Sewilli w Andaluzji będą niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych miejscach. Możesz poznać autochtoniczną kuchnię, nawyki. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, zwyczajami Sewilli. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Sewilli. Wakacje w Sewilli w Andaluzji, z polskim przewodnikiem, to mój zawód i pasja.

Atrakcje w Sewilli

 • Katedra w Sewilli
 • Alcazar Królewski
 • Park Marii Luizy i Plaza de España
 • Barrio Santa Cruz: najbardziej urokliwa dzielnica Sewilli
 • Muzeum Sztuk Pięknych
 • Kolegiata w Salwadorze
 • Santa Semana (Festiwal Wielkiego Tygodnia)
 • Muzeum Tańca Flamenco (Museum of Flamenco Dance)
 • Real Maestranza de Caballería de Sevilla (Królewska Szkoła Kawalerii w Sewilli)
 • Dzielnica Triana
 • Casa de Pilatos (Dom Pilatów)
 • Muzeum Archeologiczne w Sewilli
 • Ratusz (Ratusz)
 • Pałac hrabiny Lebrii
 • Klasztor w Santa Paula

Sewilla, Granada, Andaluzja, Ronda, Semana Santa, El Chorro, Hiszpania

C.URUGUAY, 41012 SEWILLA, HISZPANIA

Wycieczki po Sewilli z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Sewilli w języku polskim.

Zwiedzanie Sewilli z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Sewilli z przewodnikiem.

Sewilla przewodnik po polsku.

Przewodnik Sewilla po polsku.

Kinga Marciniak, polski przewodnik w Sewili.

W.: http://wakacjewandaluzji.eu/

M.:  +34 644 121 638

M.: +48 502 869 547

kinga@wakacjewandaluzji.eu

Specific details

Language Polish, Spanish

Location

Andalusia, Spain
SEWILLA

Advert details

Advert ID: 301
Displayed: 4696
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide