Odyseos.com
Experience more on holiday

Nurkowanie w Egipcie w Sharm el Sheikh z polskim instruktorem. Diving Pro. Wakacje w Egipcie

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Nurkowanie w Egipcie w Sharm el Sheikh z polskim instruktorem. Wakacje w Egipcie

Serdecznie zapraszamy wszystkich nurków, jak i tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z nurkowaniem do zwiedzania podwodnego świata w naszym gronie.

Wspólne wyprawy nurkowe, możliwość dzielenia się pasjami, doświadczeniami, zainicjowały narodziny Diving Pro. Od 2008 roku staramy się zrzeszać coraz większe grono osób, dla których nurkowanie nie jest już tylko dyscypliną sportową, ale stało się życiem, pasją i sposobem przełamywania naturalnych barier. Jeśli jeszcze nie nurkowałeś – nie przejmuj się. W przyjaznej atmosferze nasi instruktorzy wprowadzą Cię w podwodny świat.

Organizujemy wyjazdy zagraniczne. Opieramy się na ofercie znanych polskich Biur Podróży. Wybierz hotel z oferty i skontaktuj się z nami: info@divingpro.eu lub magda@divingpro.eu tel:+48 506 115 329. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, pomagamy w wyborze hotelu i miejsca pobytu. Dodatkowe atrakcje cenowe przy jednoczesnej rezerwacji pobytu i nurkowania.

Prowadzimy szkolenia w międzynarodowym systemie PADI – dostosowujemy się do Twoich potrzeb i czasu. Szkolenia prowadzimy w każdym tygodniu – wybierz termin i zadzwoń.

Zapewniamy opiekę polskich instruktorów: nasi instruktorzy to doświadczona kadra trenerów nurkowych, która pomoże Tobie w osiąganiu przyjętych przez Ciebie celów.

Domina Coral Bay, Sharks Bay, Sharm el Sheikh, South Sinai

e-mail: %20info@divingpro.eu">sharm@divingpro.eu

tel: +20 1272  11 00 66

http://www.divingpro.eu/nurkowanie-egipt-o-nas/

Specific details

Language Polish

Location

Sharm el Sheikh, Egypt
Domina Coral Bay, Sharks Bay, Sharm el Sheikh, South Sinai

Advert details

Advert ID: 114
Displayed: 3555
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Diving