Polski przewodnik w Sharm El Sheikh, Egipt Tours. Wakacje w Egipcie

Annonsör
Polski Przewodnik Turystyczny
Beskrivning Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w Sharm El Sheikh, Egipt Tours. Wakacje w Egipcie

Egipt Tours, polski licencjonowany przewodnik w Egipcie w Sharm El Sheikh.

Egipt Tours

Organizuję wycieczki fakultatywne na terenie Egiptu i jestem również przewodnikiem mówiącym po polsku.

Jestem jedynym, który poprowadzi was do serca prawdziwego Egiptu :

  • Historia
  • Kultura
  • Społeczeństwo

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Będzie nam niezmiernie miło móc was gościć.

Będzie nam bardzo miło jeżeli zostawią Państwo swój obiektywny komentarz dotyczący wrażeń z wycieczek organizowanych przez nasze biuro na forach internetowych

Odkryj Egipt z polskojęzycznym przewodnikiem, który zaproponuje mało znane skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Doświadcz więcej poznając Egipt z lokalnym przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Egipt. Wybierz się na prywatną wycieczkę fakultatywną po Egipcie. Wykorzystaj do końca możliwości, jakie ma do zaoferowania Tobie Egipt. Odsłaniaj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą możesz doznać wyłącznie w Egipcie. Mówiący po polsku przewodnik po Egipcie odkryje Ci lokalizacje, jakich nie znajdziesz o Egipcie w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom i gościom po Egipcie to zamiłowanie, lecz również sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się odkrywaniem skrytych miejsc Egiptu, które każdy pragnąłby doświadczyć. W czasie Twoich wakacji mogę zaprezentować je Tobie. Umożliwię Ci doznać więcej w wczasy w Egipcie. Doznać to, co znają wyłącznie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają miejscowe zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, iż mieszkają, żyją w Egipcie. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także przewodniki są nader cennym źródłem informacji. Znając regionalną społeczność mogę opowiedzieć i zademonstrować znacznie więcej. Z polskim przewodnikiem, wczasy w Egipcie są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych trasach. Możesz odkryć miejscową kuchnię, obyczaje. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, rytuałami Egiptu. Opowiem Ci o tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Egipcie. Wakacje w Egipcie, w języku polskim, to to, na czym się znam.

Kontakt w Egipcie :

Mohamed Mustafa   tel.    +20 100 572 18 40

Viber: +20 100 572 18 40

WhatsApp: +20 100 572 18 40

Egipt, Sharm El Sheikh, El-Noor –  obok Delta Sharm No. 2

http://egipttours.pl/kontakt/

faraonegipt@hotmail.com

Specific details

Språk Polska, COM_DJCLASSIFIEDS_ARABSKI

Location

Sharm el Sheikh, Egypten
Egipt, Sharm El Sheikh, El-Noor

Advert details

Advert ID: 358
Displayed: 2488
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Reseguide

 

Nya tillkännagivanden

Svensk reseledare New York City Miriam Bourin. Privatguide i New York City
Privat guide Malta Mirabel Azzopardi Delia. Svensk reseguide på Malta.
Patrick Marguerit, svensk reseguide i Paris