Polski przewodnik na Litwie. Irena Diugiewicz. Atrakcje Wilna.

Annonsör
Polski Przewodnik Turystyczny
Beskrivning Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Litwie. Irena Diugiewicz. Atrakcje Wilna.

Irena Diugiewicz, polski licencjonowany przewodnik w Wilnie na Litwie.

Nazywam się Irena Dziugiewicz, jestem licencjonowanym przewodnikiem po Litwie. Urodziłam się i mieszkam w Wilnie. Od zawsze pasjonuje mnie moje Miasto,jego historia, zabytki, legendy. Proponuję tradycyjne trasy zwiedzania Wilna i okolic, a także pielgrzymki i wycieczki tematyczne. Jeśli chcą Państwo poznać ciekawostki z historii i kultury życia na Litwie, to serdecznie zapraszam!

Poznawaj Wilno z polskim przewodnikiem, który pokaże mało znane skarby w kraju i mieście i jego otoczeniu. Zasmakuj więcej oglądając Wilno z polskojęzycznym przewodnikiem. Kimś, kto zna kraj i miasto z przyjemnością podzieli się z Tobą swą wiedzą. Odkryje Ci inne Wilno. Wybierz się na prywatną wyprawę po Wilnie i Litwie. Skorzystaj w pełni z opcji, które proponuje Tobie Wilno. Wyłuskuj nowe miejsca, ciekawych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, jaką można przeżyć wyłącznie w Wilnie na Litwie. Mówiący po polsku przewodnik po Wilnie i Litwie odkryje Ci miejsca, których nie znajdziesz o Wilnie i Litwie w w dostępnych powszechnie materiałach. Prezentacja lokalnych miejsc turystom i gościom po Wilnie i Litwie to zamiłowanie, ale przede wszystkim sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem skrytych miejsc w Wilnie, które każdy chciałby doświadczyć. W tej chwili mogę udostępnić je Tobie. Zapewnię Ci więcej fascynujących doznań w wakacje w Wilnie na Litwie. Doświadczyć to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, sposób życia dlatego, że mieszkają, żyją w Wilnie na Litwie. Umieją komunikować się z lokalną ludnością. Przewodniki oraz katalogi są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając regionalną społeczność mogę przekazać i przedstawić dużo więcej. Z polskojęzycznym przewodnikiem, wolne chwile w Wilnie na Litwie będą nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych miejscach. Możesz zapoznać rodzimą kuchnię, nawyki. Zapoznać się z miejscową kuchnią, zwyczajami w Wilnie. Zrelacjonuję Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Wilnie i Litwie. Wyprawy w Wilnie na Litwie, w języku polskim, to obszar moich kompetencji i doświadczenia.

Wycieczki po Wilnie z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Wilna z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Wilna.

Wilno przewodnik po polsku.

Przewodnik Wilno po polsku.

Irena Diugiewicz

Tel: +37068492574

Znajomość języków: polski, litewski, rosyjski

irina.tarasevic@mail.ru

irena.dziugewicz@gmail.com

Specific details

Språk ---

Location

Litauen
Wilno

Advert details

Advert ID: 715
Displayed: 3549
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Reseguide

 

Nya tillkännagivanden

Svensk reseledare New York City Miriam Bourin. Privatguide i New York City
Privat guide Malta Mirabel Azzopardi Delia. Svensk reseguide på Malta.
Patrick Marguerit, svensk reseguide i Paris