Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik po Wenecji Ferrari Alessia. Wenecja przewodnik.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik po Wenecji. Ferrari Alessia. Atrakcje Wenecji.

Ferrari Alessia licencjonowany przewodnik po Wenecji.

Jestem rodowitą Wenecjanką oraz licencjonowanym przewodnikiem po Wenecji i lagunie weneckiej. Tu się urodziłam, tu mieszkam i chętnie pokażę Państwu Wenecję prawdziwych Wenecjan, urocze zakamarki.

Mam na imię Alessia.

Jestem Wenecjanką i mieszkam w tym mieście, w którym moja rodzina mieszka od pokoleń.

Lubię spacerować jego wąskimi uliczkami - calli, ciągle poszukując detali, które do tej pory zostały nieodkryte. Uwielbiam wiosłować jego kanałami oraz wypływać na otwartę lagunę

Bycie przewodniczką turystyczną jest dla mnie najlepszym sposobem na podzielenie się miłością do Wenecji, zapoznanie z jej bogactwem i tajemnicami.

Poznaj Wenecję z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zademonstruje mniej znane skarby w kraju i mieście oraz otaczających go okolicach. Zasmakuj więcej zwiedzając Wenecję z oprowadzającym po polsku przewodnikiem. Członkiem lokalnej społeczności, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Udostępni Ci inne Wenecję. Wybierz się na prywatną wędrówkę po Wenecji. Wykorzystaj na wskroś opcje, które oferuje Tobie Wenecja. Wyłuskuj nowe lokalizacje, nowych ludzi. Poczuj lokalną atmosferę, jaką możesz doświadczyć wyłącznie w Wenecji w Wenecji Euganejskiej. Lokalny przewodnik po Wenecji przedstawi Ci miejsca, jakich nie odszukasz o Wenecji w przewodniku. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Wenecji to pasja, pomimo to również sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się znajdowaniem nieznanych miejsc Wenecji, które każdy pragnąłby przeżyć. W tej chwili mogę zaprezentować je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej wyjątkowych zaznać w wczasy w Wenecji w Wenecji Euganejskiej. Doznać to, co znają jedynie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, iż mieszkają, żyją w Wenecji w Wenecji Euganejskiej. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki a także katalogi są bardzo cennym źródłem informacji. Znając miejscową społeczność mogę opowiedzieć oraz pokazać znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wolne chwile w Wenecji w Wenecji Euganejskiej staną się nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach poza utartymi szlakami. Możesz odkryć inną kuchnię, obyczaje. Zapoznać się z lokalną kuchnią, rytuałami Wenecji. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Wenecji. Wyprawy w Wenecji w Wenecji Euganejskiej, z polskojęzycznym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Polski, niemiecki, włoski

Atrakcje w Wenecji

 • Lido
 • Ca' d'Oro
 • Wyspa Torcello
 • Pałac Rezzonico
 • Murano i Burano
 • Kanał Grand Canal
 • Bazylika św. Marka
 • Most Rialto i San Polo
 • Santa Maria dei Miracoli
 • Wielka Szkoła San Rocco
 • Kolekcja Peggy Guggenheim
 • Santa Maria Gloriosa dei Frari
 • Pałac Dożów i Most Westchnień
 • Plac św. Marka Piazza San Marco
 • Ca' Pesaro i Galleria d'Arte Moderna
 • Gallerie dell'Accademia (Muzeum Sztuk Pięknych)

Indywidualne zwiedzanie Wenecji.

Wenecja przewodnik po polsku.

Przewodnik po Wenecji.

Wenecja przewodnik po polsku.

Wycieczki po Wenecji z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Wenecji z polskim przewodnikiem.

Przewodnik po Wenecji w języku polskim.

Ferrari Alessia licencjonowany polski przewodnik po Wenecji.

Cannaregio 4549 - 30121 Venezia - Italia

M.: +39 3491885179

W.: http://guidaturisticavenezia.it

 http://wenecjaprzewodnik.com/

https://www.facebook.com/alessia.ferraribravo

alessiaferraribravo@gmail.com

 

Specific details

Language Polish, German, Italian

Location

Venice, Italy
Cannaregio 4549 - 30121 Venezia - Italia

Advert details

Advert ID: 217
Displayed: 2874
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide