Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik na Malcie Ireneusz Rostkowski. Atrakcje Malty.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik na Malcie Ireneusz Rostkowski. Atrakcje Malty.

Ireneusz Rostkowski licencjonowany, polski przewodnik na Malcie.

Wycieczki po Malcie z polskim przewodnikiem.

Poznaj Maltę z polskojęzycznym przewodnikiem, który pokaże nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście oraz okolicach. Doznaj więcej poznając Maltę z polskim przewodnikiem. Lokalnym przewodnikiem w kraju, który z zaangażowaniem podzieli się z Tobą własną wiedzą. Ukaże Ci inne Maltę. Wybierz się na prywatną tour po Malcie. Wykorzystaj bez wyjątku piękne chwile, jakie prezentuje Tobie Malta. Wyłuskuj nowe miejscowości, nietuzinkowych ludzi. Poczuj fenomenalną atmosferę, którą można zaznać tylko na Malcie. Polskojęzyczny przewodnik po Malcie zademonstruje Ci lokalizacje, jakich nie wyszukasz o Malcie w w dostępnych powszechnie materiałach. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Malcie to hobby, ale również sposób na życie. Od dawna zajmuję się odkrywaniem niedostępnych miejsc Malty, które każdy pragnąłby przeżyć. W czasie Twojej podróży mogę pokazać je Tobie. Zapewnię Ci więcej ciekawych zaznać w wakacje w Malcie. Doznać to, co znają tylko mieszkańcy tego miejsca. Osoby, które znają regionalne obyczaje, kulturę, sposób życia poprzez fakt, że mieszkają, żyją na Malcie. Umieją komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki i katalogi są nader cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć oraz przedstawić znacznie więcej. Z lokalnym przewodnikiem, wakacje w Malcie staną się niezapomnianą przygodą życia. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych drogach. Możesz poznać miejscową kuchnię, nawyki. Zapoznać się z lokalną kuchnią, zwyczajami Malty. Przedstawię Ci, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Malcie. Prywatne wyprawy w Malcie, z polskojęzycznym przewodnikiem, to profesja i pasja, którą wykonuję od lat.

Wycieczki po Malcie z polskim przewodnikiem

Atrakcje Malty

 • Valletta, elegancka stolica Malty.
 • Wyspa Gozo, najbardziej idylliczna destynacja wśród Wysp Maltańskich. Znajduje się tu Victoria, średniowieczne miasto, Marsalforn, nadmorski kurort, Świątynie Ggantija, najważniejsze stanowisko archeologiczne na Wyspach Maltańskich, pochodzące z około 3500 r. p.n.e.
 • Mdina, bajkowe miasto, Katedra św. Pawła, wspaniała barokowa budowla...
 • Rabat,
 • Hal Saflieni Hypogeum, podziemne cmentarzysko z epoki neolitu.
 • Prehistoryczne Świątynie Tarxien, największe i najlepiej zachowane prehistoryczne miejsce kultu na Malcie.
 • Błękitna Laguna, wyspa Comino, hipnotyzująca sceneria krystalicznie czystych, turkusowych wód.
 • Błękitna Grota (Blue Grotto), najlepiej odwiedzić ją przed godziną 14, kiedy światło słoneczne najlepiej oświetla wodę.
 • Dingli Cliffs,
 • Plaża Golden Bay,
 • Zatoka Ghajn Tuffieha
 • Zatoka Gnejna
 • Nadmorski urok Mellieha,
 • Świątynie Hagar Qim,
 • Świątynie Mnajdra z maltańskiej epoki brązu,

Ireneusz Rostkowski licencjonowany, polski przewodnik na Malcie.

Wycieczki po Malcie z polskim przewodnikiem.

Zwiedzanie Malty z polskim przewodnikiem.

Indywidualne zwiedzanie Malty.

Malta przewodnik po polsku.

Przewodnik po Malcie.

Zwiedzanie Malty z przewodnikiem.

Polski, niemiecki, angielski

21337382

99879177

rosire@global.net.mt

Specific details

Language ---

Location

Malta
Valletta

Advert details

Advert ID: 565
Displayed: 2337
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide