Odyseos.com
Experience more on holiday

Polski przewodnik w New Delhi w Indiach. Payless Tours India. Atrakcje New Delhi i Indii.

Created by
Polski Przewodnik Turystyczny
Description Polski przewodnik turystyczny, którego misją jest udostępnianie swojej wiedzy podróżnym poprzez towarzyszenie turystom chcącym zwiedzić miasto i jego okolice. Ogłoszenie dodane przez Odyseos, portal polskich przewodników turystycznych.

Description

Polski przewodnik w New Delhi w Indiach. Payless Tours India. Atrakcje New Delhi i Indii.

Payless Tours India, polski licencjonowany przewodnik w New Delhi w Indiach. Atrakcje New Delhi i Indii.

Biuro podróży Indie - wycieczki do Indii - wycieczki indywidualne, wycieczki objazdowe Indie 2019

Paylesstoursindia jest wiodącą polsko-indyjską firmą, która specjalizuje się w branży turystycznej oraz na specjalne zamówienie organizuje wycieczki po Indiach wraz z rezerwacją odpowiedniego transportu. Wycieczka do Indii - odwiedź Indie z nami i odkrywaj bogate dziedzictwo jakie Indie mają do zaoferowania. Biuro podróży Indie - nasze usługi obejmują pakiety wycieczek jak Shimla Manali tours, wycieczka po Delhi, podróże duchowe,  pielgrzmki, pakiety specjalne, wycieczki do Goa, forty & pałace, targi i festiwale, wildlife safari, podróże po złotych piaskach, wycieczki duchowe oraz wiele innych. Usługi są planowane przez naszych doświadczonych specjalistów dla osób przyjeżdżających na własna rękę, grup podróżników, emerytów czy też biznesmenów. W naszym biurze zatrudnione są osoby z Polski, które pomagają w organizowaniu wycieczek oraz często podróżują w charakterze pilotów wycieczek z grupami lub osobami z Polski. Nasi piloci to przede wszyskim ludzie z pasją podróżniczą mieszkający w Indiach  znający bardzo dobrze specyfikę tego kraju.

Poznaj Indie z mówiącym po polsku przewodnikiem, który zademonstruje nieopisane w przewodnikach skarby w kraju i mieście i okolicach. Doznaj więcej poznając Indie z opowiadającym po polsku przewodnikiem. Osobą, która zna kraj i miasto chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Przedstawi Ci inne Indie . Wybierz się na prywatną eskapadę po Indiach i New Delhi. Skorzystaj w każdym calu z opcji, jakie podpowiada Tobie Indie . Wyłuskuj nowe miejscowości, nowych ludzi. Poczuj nadzwyczajną atmosferę, jaką można zaznać wyłącznie w Indiach w New Delhi. Polskojęzyczny przewodnik po Indiach i New Delhi odkryje Ci miejsca, których nie odszukasz o Indiach i New Delhi w informatorach turystycznych. Pokazywanie miejsc turystom oraz gościom po Indiach i New Delhi to pasja, pomimo to dodatkowo sposób na życie. Od wielu lat zajmuję się odnajdowaniem skrytych miejsc Indii, które każdy marzy poznać. Dzisiaj mogę odkryć je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej wyjątkowych doświadczeń w wakacje w Indiach i New Delhi. Doznać to, co znają wyłącznie osoby które tu mieszkają. Osoby, które znają regionalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia poprzez fakt, że mieszkają, żyją w Indiach w New Delhi. Potrafią komunikować się z miejscową ludnością. Przewodniki i przewodniki są nader cennym źródłem informacji. Znając lokalną społeczność mogę opowiedzieć oraz pokazać dużo więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wczasy w Indiach i New Delhi pozostają na długo przygodą życia, której nie zapomnisz. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych drogach. Możesz zapoznać miejscową kuchnię, zwyczaje. Zaznajomić się z regionalną kuchnią, rytuałami Indii. Zaznajomię Cię z tym, co wiedzą tylko lokalni przewodnicy o Indiach i New Delhi. Wycieczki w Indiach i New Delhi, z polskojęzycznym przewodnikiem, to źródło mojego utrzymania.

Polski przewodnik w New Delhi w Indiach.

Payless Tours India. Atrakcje New Delhi i Indii.

Polski przewodnik w Indiach.

Indie, Hari  Nagram Ashram 319, Delhi, Indie  

+91 8379812052, Indie,też Whats'up

+48 61 6255409 - Polska(13.00-18)

http://paylesstoursindia.pl/page/about-us

info@paylesstoursindia.com

Specific details

Language ---

Location

India
Indie, Hari Nagram Ashram 319, Delhi

Advert details

Advert ID: 366
Displayed: 2622
Expires: 2030-07-10 10:45:00
In categories: Tour Guide